Více jak 40 let tradice tábora + vyškolení vedoucí + kvalitní jídlo 5x denně + pestrý program + lékařský odborný dozor + vybudované zázemí = LDT ESKULAP Pořešín

Skvělý tábor pro Vaše děti

 

Nabízíme Vám, ale především Vašim dětem, letní prázdninový pobyt - rekreaci v dětském táboře ESKULAP v Pořešíně u Kaplice v Jižních Čechách. Na náš tábor, který býval provozován OÚNZ v Praze 1, jezdí i dnes většina dětí zaměstnanců i tohoto bývalého zdravotnického zařízení. Tábor leží v kouzelném údolí na břehu řeky Malše. Děti jsou ubytovány ve čtyřlůžkových chatkách, nejstarší pak ve dvoulůžkových stanech. O děti pečují zkušení a školení vedoucí, většinou sami bývalí účastníci. Zdravotnická péče o děti je na vysoké odborné úrovni. Stravování je zajištěno 5x denně. Kapacita tábora (každého turnusu) je max. 100 dětí ve věku od 6 do 15 let (po dohodě již od 5 a až do 16 let). Činnost v táboře má rovněž svoji tradici. Je zaměřena na vodní výcvik na kanoích, pramicích a raftech, a pravidelnou součástí je vícedenní vodní putování, během něhož se děti seznámí s nádhernou přírodou okolo horního toku Vltavy. Na náš tábor se děti většinou vracejí - proto každoročně získávají na základě hodnostních zkoušek vždy vyšší hodnosti a akt povyšování je jakýmsi vyvrcholením jejich třítýdenní činnosti. Dalším programem na táboře jsou rovněž tradiční - celotáborové etapové hry, táboráky, hry všeho druhu, písničky, sport a vyhlášená amatérská pohádková divadelní představení, jsou jenom zlomkem mnoha letních zážitků a dobrodružství.

Naši partneři


 

--

Aktuality

Obsazenost 2019

28.03.2019 10:09
Tábor 2019 je již plně obsazen...děkujeme všem za velký zájem...bohužel další zájemce nepřijímáme.

Termíny a přihlášky 2019

13.01.2019 20:10
Termíny a přihlášky jsou již ke stažení v příslušných sekcích.

Brigáda

28.06.2018 11:03
Všem účastníkům brigády patří velký dík ,odvedly jste kus práce :)

Posudek

05.03.2018 09:32
V sekci Přihlášky na tábor jsou ke stažení dokumenty(Posudek o zdravotní způsobilosti dítě a vydaný zákon k tomuto tématu)

Předpověď počasí

Jihočeský kraj

Stav řeky Malše

 Povodí Vltavy